כיצד מודדים גז ראדון?   |  ראדון בממדי"ם   |  הזמנת בדיקה   |  מהו גז ראדון?  |  קרינה מייננת / בלתי מייננת  |  קרינה מרשת החשמל  |  קרינה מאנטנות סלולריות  |  גז ראדון  |  קרינה ממיקרוגל  |  בדיקת דירה לפני רכישה  |  בטיחות קרינה בעבודה  |  אמנת השרות של RAD.TEST  |  
תאריך ושעה
 
 
 

מיגון קרינה מארונות חשמל – שמרו על בריאותכם!

 
ארון החשמל של ביתכם פולט קרינה מסוכנת מאוד, אשר חשיפה ממושכת אליה עלולה לגרום לנזקים בריאותיים קשים. לכן, חשוב לדעת שניתן למנוע את חשיפה והנזקים על ידי מיגון קרינה מארונות חשמל.
 
בכל בית, בניין ומבנה המחובר לרשת החשמל בישראל יש ארון חשמל, הפולט קרינה אלקטרומגנטית גבוהה מאוד המסוכנת לבריאות. יחד עם זאת, בבתים ובמוסדות רבים קיים תכנון לקוי של מיקום הארונות, ללא מיגון הולם ובסמיכות קרובה מידי למקום בו שוהים אנשים בדרך קבע. על כן, אותם אנשים חשופים באופן שוטף לרמות חריגות של קרינה. למעשה, אפילו אם לדירתכם יש קיר בטון משותף עם ארון חשמל השוכן במסדרון, ייתכן שאתם חשופים לקרינה גבוהה ומסוכנת.
 
תכנון מקדים למיקום בטוח של ארונות חשמל
 
חשוב לדעת כי במרבית המקרים ניתן למנוע בעיות של קרינה אלקטרומגנטית חריגה מארונות חשמל, על ידי תכנון מקדים של מיקום הארונות. יחד עם זאת, את מידת בטיחותו יכול לקבוע רק יועץ קרינה ולא אדריכל או קבלן.למען מטרה זו ייעזר היועץ בתוכנה מיוחדת המסוגלת לחזות את רמתו של השדה האלקטרומגנטי, ואת מידת הקרינה הנפלטת מהארון. על סמך ממצאי הסימולציה ייקבע מרחק בטיחות בעל חשיפה לא מסוכנת לקרינה גבוהה,אשר יספק את המיקום הטוב ביותר לארון, ממנולא עוברת קרינה מסוכנת אלחדריםהסמוכים. במידה ולא קיים מיקום אידיאלי לארון, במהלך הבנייה וטרם התקנתו של לוח החשמל יש לתכנן נישות מיוחדות הממוגנות מפני קרינה, הן בקירותיהן ולעיתים הן ברצפתן.
 
מיגון לארונות חשמל קיימים
 
במקרים בהם כבר קיים ארון חשמל שאינו תקני מבחינת פליטת הקרינה, עדיין ניתן לשפר את המצב באופן משמעותי ותקני. זאת,על ידי מיגון הארון באופן התואם את כיווני הקרינה למקומות בהם שוהים בני אדם באורח קבע. המיגון מתבטא בבניית נישה ובשימוש בחומרים וציוד מיגון מיוחד המותקן על לוחות החשמל,אשר מונעים את התפשטותה של הקרינה.
 
לסיכום
 
קרינה הנפלטת מארונות חשמל הינה מסוכנת מאוד, ובין היתר מעלה את הסיכון לחלות בסרטן הדם במיוחד בקרב ילדים. לכן, חשוב לבדוק את תקינותם של ארונות אלו ובמידת הצורך למגנם. הדבר נכון לכל סביבה בה אתם וילדכם שוהים באורח קבע, בין אם בבית, בגן הילדים, בבית ספר או בעבודה.


ראד.טסט מבצעת מיגונים לארונות חשמל עפ"י מפרטים מתקדמים ומחמירים ביותר ובאמצעות מיגון בשיטה כפולה הייחודית לראד.טסט ועפ"י התקנים המחמרים בעולם, ביצוע הפרויקטים מתבצע באמצעות צוות מקצועי ומיומן מחברת ראד.טסט.

מיגוני הקרינה הנם למתקני חשמל כגון: חדרי חשמל, ארונות חשמל, חדרי שנאים, פילרים, תעלות חשמל וציוד חשמלי.

להצעת מחיר צרו עמנו קשר : 03-9361835
 
 

מיגון קרינה בתחום - ELF מרשת החשמל משדות מגנטיים:
 
מיגון קרינה לארונות חשמל ולוחות חשמל.
מיגון קרינה מפסי צבירה ותעלות כבלי חשמל.
 מיגון קרינה מחדרי שנאים.
מיגון קרינה מחדרי תקשורת, חדרי שרתים ועמדות עבודה.
מיגון קרינה מתעלות כבלי מתח למניעת קרינה.
מיגון קרינה מפני מערכות אל-פסק - UPS
מיגון קרינה לשנאים ומנועים
בעזרת קופסאות ממוסכות מותאמות אישית לציוד הלקוח.
 פתרונות מיגון נגד קרינה עפ"י צרכי הלקוח.

                                      
ביצוע מיגון קרינה בעזרת חומרים דקים במיוחד ובלעדיים לראד.טסט בע"מ בשיטת NANO !


                         ​                         הכנת מיגון לארונות חשמל:

                           
ארונות חשמל לאחר מיגון נגד קרינה:


 
 
לייבסיטי - בניית אתרים